« Ožujak 2024 »

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
teams.microsoft.com je CARNET-ov alat u kojem smo stvorili virtualne učionice za sve 5-8 razrede
Autor: Katarina Morović, 16. 3. 2020.

Iz CARNET-a nas i dalje mole za strpljenje.

Čim se stranica odblokira svi učenici 5-8 razreda će se moći prijaviti na ovaj link jer su razredi formirani.

Učenik nakon upisivanja svog korisničkog imena  tipa ime.prezime@skole.hr   još jednom treba upisati korisničko ime i lozinku (podaci s kojima inače pristupa e-dnevniku) da bi ušao u svoj virtualni razred.

Tamo može pisati poruke na "zidu" Npr pozdrav ako budemo svi zajedno Online ili naknadno riješiti zadatke po pojedinim predmetima tj. rješenja u obliku neke datoteke zalijepiti u mjesto predviđeno za datoteke. U svakom predmetu predmetni nastavnik će zalijepiti link na neki materijal koji trebate pogledati ili pročitati, te napisati upute što taj dan na njegovom satu trebate napraviti.

Sutra je predviđeno da se pokušamo svi ulogirati i da pokušamo odraditi nastavu po našem uobičajenom rasporedu. Ako se ne bude moglo pristupati teams.microsoft.com stranici onda će vam nastavnici poslati obavijesti na drugi način ili porukom na telefon ili preko vašeg CARNET-ovog Webmaila

Molimo sve učenike da ozbiljno shvate svoje obaveze i poštuju pravila lijepog ponašanja kao da su u stvarnim učionicama i da skupa s roditeljima odgovorno poštuju sve upute za suzbijanje zaraze kako bi omogućili zdravstvenim djelatnicima da s manjim brojem pacijenata uspješno brinu za oboljele.

Želimo vam puno uspjeha u radu!